ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ

Ορίστηκαν οι δικαστικοί αντιπρόσωποι για τις Ευρωεκλογές – Όλα τα ονόματα στα εκλογικά τμήματα της Δωδεκανήσου

 

Ανακοινώθηκαν σήμερα από τον Άρειο Πάγο τα ονόματα των δικαστικών αντιπροσώπων που θα στελεχώσουν τα εκλογικά τμήματα στις 9 Ιουνίου 2024 για τις Ευρωεκλογές.

Η κλήρωση των δικαστικών αντιπροσώπων έγινε στις 12 το μεσημέρι και όπως προέκυψε από αυτήν, οι δικαστικοί αντιπρόσωποι που θα στελεχώσουν τα εκλογικά τμήματα του νομού μας έχουν ως εξής:

ΕπώνυμοΌνομαΠλήρης Περιγραφή Διορισμού
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣΠΑΥΛΟΣΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΤΟΥΒΡΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ – ΕκλογικόΔιαμέρισμα ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥΜΑΝΟΥΣΗΛΥΔΙΑ2 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣΠΕΤΡΟΝΙΚΟΛΟΥΑΝΤΙΟΠΗ3 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ4 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥΑΝΤΩΝΙΟΣ5 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣΚΩΣΤΟΓΛΟΥΑΙΜΙΛΙΑ – ΜΑΡΙΑ6 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣΤΣΟΥΜΠΟΥΔΗΜΗΤΡΑ7 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΟΥΦΟΥΣΕΒΑΣΤΗ – ΜΑΡΙΑ8 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ9 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΓΛΥΝΑΤΣΗΕΙΡΗΝΗ10 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΛΕΝΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ11 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΖΑΪΡΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ12 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΛΑΦΑΤΗΕΛΕΝΗ13 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΒΑΛΣΑΜΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ14 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ15 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΝΑΚΑΡΗΜΑΤΙΝΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ16 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΣΤΑΥΡΟΥΕΛΕΝΗ17 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΔΕΡΔΕΜΕΖΗΒΙΚΤΩΡΙΑ18 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΜΑΚΑΡΟΥΝΑΜΑΡΙΑ19 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΒΑΓΓΑΛΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ20 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΜΟΥΓΚΟΠΕΤΡΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ21 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝ
ΑΝΔΡΕΟΥΚΑΛΛΙΟΠΗ22 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΠΑΥΛΙΔΟΥΙΩΑΝΝΑ23 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΠΑΝΤΑΖΗΧΑΡΙΚΛΕΙΑ24 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ25 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΟΛΛΙΑΛΗΓΕΩΡΓΙΑ26 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣ27 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΤΡΑΓΚΑΣΧΡΗΣΤΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ28 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ29 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ30 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΟΥΤΣΟΥΚΗΔΑΦΝΗ31 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΝΥΣΤΑΖΟΣΜΙΧΑΗΛ32 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝ
ΧΑΛΚΙΤΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ –ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ33 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΗΜΕΛΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ34 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣΙΩΑΝΝΗΣ35 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΛΙΜΠΕΡΗΑΓΓΕΛΙΚΗ36 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΜΑΤΣΙΓΚΟΥΧΑΡΙΣ37 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΤΣΑΚΡΙΟΥΕΦΡΑΙΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ38 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΤΡΙΚΟΙΛΗΣΝΟΜΙΚΟΣ –ΒΑΓΓΕΛΗΣ39 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΘΡΑΨΑΝΙΩΤΑΚΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ40 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ41 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1οΚΑΛΥΜΝΙΩΝ 2ο ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ-(ΨΕΡΙΜΟΣ)ΛΙΓΓΡΗΔΗΜΗΤΡΑ42 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΙΨΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΙΨΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΙΨΩΝΚΑΠΑΧΤΣΗΣΧΡΙΣΤΟΣ43 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΙΨΩΝ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΙΨΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΙΨΩΝ
ΠΑΛΛΑΠΕΡΣΕΦΟΝΗ44 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ)ΒΕΝΙΕΡΗΜΑΡΙΑ45 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ)ΖΑΒΟΛΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ46 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ)ΑΡΝΙΘΕΝΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ47 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ)ΚΟΥΤΟΥΖΟΥΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑ48 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ)ΚΑΛΕΣΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ49 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ)ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥΕΛΕΝΗ50 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΣΩΤΗΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ)ΠΑΣΤΡΙΚΟΥΕΥΓΕΝΙΑ51 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΣΩΤΗΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ)ΜΑΝΩΛΑΚΗΧΡΙΣΤΙΝΑ52 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ)ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ53 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ)ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ54 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ)
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥΣΩΤΗΡΙΟΣ55 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ)ΡΕΠΑΠΗΣΕΒΑΣΤΗ56 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΩΝ ΤΕΣΣΑΡΑΚΟΝΤΑ)ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥΕΛΕΝΗ57 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΩΝ ΤΕΣΣΑΡΑΚΟΝΤΑ)ΚΑΣΕΚΑΣΣΤΕΡΓΟΣ58 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΩΝ ΤΕΣΣΑΡΑΚΟΝΤΑ)ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΕΙΡΗΝΗ –ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ59 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΛΕΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ-(ΑΓΙΩΝ ΤΕΣΣΑΡΑΚΟΝΤΑ)ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣ60 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΠΑΤΜΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΑΤΜΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΤΜΟΥΣΟΥΡΛΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ61 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΠΑΤΜΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΑΤΜΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΤΜΟΥ(ΣΚΑΛΑΣ)ΠΑΪΔΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ62 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΠΑΤΜΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΑΤΜΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΤΜΟΥ(ΣΚΑΛΑΣ)ΝΑΤΙΩΤΗΑΦΡΟΔΙΤΗ63 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΠΑΤΜΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΑΤΜΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΤΜΟΥ(ΣΚΑΛΑΣ)ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ64 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΠΑΤΜΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΑΤΜΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΤΜΟΥ(ΚΑΜΠΟΥ)ΠΙΝΝΗΔΗΜΗΤΡΙΑ –ΙΩΑΝΝΑ65 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΠΑΤΜΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΑΤΜΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΤΜΟΥ(ΑΡΚ
ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ66 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΗΡΩΙΚΗΣ ΝΗΣΟΥ ΚΑΣΟΥ –Δημοτικής Ενότητας ΚΑΣΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΣΟΥΚΑΡΔΑΜΑΚΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ67 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΗΡΩΙΚΗΣ ΝΗΣΟΥ ΚΑΣΟΥ –Δημοτικής Ενότητας ΚΑΣΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΣΟΥΖΟΥΛΗΣΟΦΙΑ68 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΗΡΩΙΚΗΣ ΝΗΣΟΥ ΚΑΣΟΥ –Δημοτικής Ενότητας ΚΑΣΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΣΟΥΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΜΑΡΙΑΝΝΑ69 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΗΓΑΔΙΩΝΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑ70 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΗΓΑΔΙΩΝΣΑΚΕΛΛΑΡΗΙΖΑΜΠΕΛΛΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ71 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΗΓΑΔΙΩΝΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΤΙΜΟΚΛΕΙΑ72 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΗΓΑΔΙΩΝΕΠΙΦΑΝΗΦΛΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ73 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΠΕΡΙΟΥΙΩΑΝΝΙΔΗΑΝΝΑ74 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΚΑΣΑΣΜΗΛΙΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ75 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΒΩΛΑΔΑΣΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ76 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΣΠΟΩΝ
ΚΟΣΜΑΣΗΛΙΑΣ77 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΟΘΟΥΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣΗΡΑΚΛΗΣ78 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥΛΥΤΟΥΕΥΔΟΞΙΑ79 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΕΝΕΤΩΝΚΑΛΔΙΡΗΑΓΓΕΛΙΚΗ80 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΕΝΕΤΩΝΡΟΔΙΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ81 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΥΛΩΝΝΤΑΛΑΠΑΣΧΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ82 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΟΛΥΜΠΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΟΛΥΜΠΟΥΚΑΚΟΥΙΩΑΝΝΑ83 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΟΛΥΜΠΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΟΛΥΜΠΟΥ (ΔΙΑΦΑΝΙ)ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΙΑΣΩΝ84 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΦΕΝΔΙΟΥΔΡΟΣΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ85 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΦΕΝΔΙΟΥΚΑΡΑΪΣΚΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ86 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΦΕΝΔΙΟΥΒΑΓΓΕΛΗΑΛΙΚΗ87 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΦΕΝΔΙΟΥΣΥΝΟΔΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ88 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΦΕΝΔΙΟΥΣΤΑΘΟΥΛΙΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ89 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ
ΤΕΛΛΗΔΙΟΝΥΣΙΑ90 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΙΟΥΣΤΕΦΑΝΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ91 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΙΟΥΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣΜΥΡΩΝ92 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΙΟΥΣΑΛΑΜΑΛΕΚΗΣΑΓΓΕΛΗΣ93 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΙΟΥΧΑΛΚΙΤΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ94 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΙΟΥΜΑΜΜΑΕΙΡΗΝΗ95 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥΣΩΤΗΡΙΟΣ96 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΜΑΡΚΕΛΛΟΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣ97 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΓΑΒΑΛΑΑΓΓΕΛΙΚΗ98 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤΣΙΓΙΑΝΝΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ99 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – Δημοτικής ΕνότηταςΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΡΟΔΗΣΦΩΤΙΟΣ100 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΑΧΑΡΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ101 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΡΥΠΙΔΟΥΗΛΙΑΝΑ102 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΕΦΑΛΟΥΞΕΝΙΚΑΠΑΥΛΙΝΑ103 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα
ΚΕΦΑΛΟΥΑΛΕΞΙΟΥΣΕΒΑΣΤΗ104 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΕΦΑΛΟΥΒΟΣΚΙΔΗΚΑΛΛΙΟΠΗ105 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΕΦΑΛΟΥΤΣΑΚΙΡΗΚΑΛΛΙΟΠΗ106 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΕΦΑΛΟΥΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ107 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΛΥΡΙΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ108 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΜΠΑΪΜΠΑΜΑΡΙΑ109 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΜΠΙΛΛΗΡΗΑΦΡΟΔΙΤΗ110 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΚΟΥΛΗ-ΓΡΙΖΑΟΛΓΑ111 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΣΤΑΠΑΚΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ112 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΞΑΝΘΑΔΗΜΗΤΡΑ113 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥΕΥΦΗΜΙΑ114 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ115 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΚΑΡΑΔΗΜΟΥΣΤΕΛΛΑ116 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩ
ΠΛΥΤΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ117 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΧΑΡΤΟΦΙΛΗΝΟΜΙΚΗ118 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΜΙΧΑΠΑΝΑΓΙΩΤΑ119 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ120 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΚΑΜΠΑΑΡΤΕΜΙΣ121 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΛΑΓΚΑΔΑΜΑΡΙΑ122 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΛΑΛΟΥΜΑΡΙΑ123 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΑΥΓΟΥΣΤΙΔΟΥΣΜΑΡΑΓΔΑ124 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΧΟΝΔΡΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ125 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣΕΥΣΤΑΘΙΟΣ126 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΚΟΥΛΛΙΑΣΝΟΜΙΚΟΣ127 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΑΣΛΑΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ128 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥΚΥΡΙΑΚΗ129 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΑΛΑΜΑΝΟΥΕΙΡΗΝΗ130 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΓΚΑΤΖΑΚΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ131 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩ
ΚΟΥΡΟΥΝΗΗΛΕΚΤΡΑ132 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΣΜΥΡΛΗΦΑΝΗ133 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΤΖΕΚΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ134 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩΜΠΕΣΛΕΜΕΖΩΗ135 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΝΙΣΥΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΙΣΥΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥΚΟΚΚΙΝΗΣΧΡΗΣΤΟΣ136 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΝΙΣΥΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΙΣΥΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥΜΑΡΑΓΚΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ –ΜΑΡΙΑ137 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΝΙΣΥΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΙΣΥΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΕΜΠΟΡΕΙΟΥΤΡΙΒΕΛΑΚΛΕΟΠΑΤΡΑ138 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΝΙΣΥΡΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΙΣΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΝΙΚΕΙΩΝΓΚΑΙΤΑΤΖΗΑΝΝΑ139 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΜΕΓΙΣΤΗΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΜΕΓΙΣΤΗΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΕΓΙΣΤΗΣΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ140 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΜΕΓΙΣΤΗΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΜΕΓΙΣΤΗΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΕΓΙΣΤΗΣΜΑΓΑΛΙΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ141 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΦΡΟΝΑΣΙΩΑΝΝΗΣ142 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΗΛΙΑΝΑ143 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΛΕΞΑΚΗΒΑΣΙΛΙΚΗ144 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΟΜΟΙΡΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ145 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣΝΙΚΗΦΟΡΟΣ146 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΝΤΩΝΑΚΟΥΙΦΙΓΕΝΕΙΑ147 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΥΔΑΝΑΗ148 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΠΑΘΕΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣ149 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑΜΕΤΑΞΙΑ150 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΑΛΩΝΑΣΜΠΕΡΔΗΣΤΕΦΑΝΙΑ151 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΑΛΩΝΑΣΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥΙΩΑΝΝΑ152 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΑΣΑΡΩΝΟΙΚΟΥΤΑ ΜΑΖΖΑΠΑΤΡΙΣΙΑ153 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΑΣΑΡΩΝΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΕΙΡΗΝΗ154 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΓΙΟΥΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣ155 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΓΙΟΥΙΣΙΔΩΡΟΥΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ156 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΕΜΠΩΝΑΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΕΛΕΝΗ157 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΕΜΠΩΝΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥΣΤΥΛΙΑΝΟΣ158 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΕΜΠΩΝΑΧΑΛΚΙΤΟΥΔΗΜΗΤΡΑ159 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΕΜΠΩΝΑ (ΜΑΝΔΡΙΚΟ)ΜΙΧΑΛΑΚΗΑΝΤΙΓΟΝΗ160 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΡΗΤΗΝΙΑΣΜΙΧΑΗΛΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΣΤΕΛΛΑ161 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΡΗΤΗΝΙΑΣΠΕΡΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ162 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΟΝΟΛΙΘΟΥΦΩΤΟΥΜΙΧΑΗΛ163 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΙΑΝΩΝΣΤΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥΧΑΡΙΚΛΕΙΑ164 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΦΑΝΤΟΥΧΡΥΣΗΣΙΩΑΝΝΗΣ165 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΦΑΝΤΟΥΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥΚΥΡΙΑΚΟΣ166 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – Δημοτικής
Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΦΑΝΤΟΥΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ167 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΦΑΝΤΟΥΛΑΟΥΔΙΚΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ –ΓΕΩΡΓΙΑ168 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΦΑΝΤΟΥΔΑΟΥΛΑΡΗΠΗΝΕΛΟΠΗ169 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΦΑΝΤΟΥΠΕΡΟΥΜΑΡΙΑ170 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΦΑΝΤΟΥΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ171 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΦΑΝΤΟΥΚΑΛΟΓΗΡΟΥΧΡΥΣΑΝΘΗΚΑΘΟΛΙΚΗ172 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚΑΠΠΑΔΕΣΠΟΙΝΑ173 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΧΙΠΟΛΗΣΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΕΙΡΗΝΗ174 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ175 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΣΚΛΙΟΠΙΔΟΥΕΥΑΝΘΙΑ176 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΤΟΜΑΡΑΜΑΡΙΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ177 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΝΑΖΑΡΙΑΝΝΕΚΤΑΡΙΑ 178 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – Δημοτικής
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΚΑΓΚΑΔΗΘΕΟΔΩΡΑ179 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ180 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΜΗΝΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ181 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣ182 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΤΣΑΛΑΧΟΥΡΗΝΕΚΤΑΡΙΑ183 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΣΧΟΙΝΑΚΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ184 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΚΑΛΛΙΓΕΡΙΔΟΥΕΥΑΝΘΙΑ185 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥΚΑΝΤΑΤΣΑΜΠΙΚΑ186 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΛΥΘΙΩΝΜΠΟΥΛΟΥΣΗΖΑΧΑΡΟΥΛΑ187 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΥΦΑΛΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ188 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΛΥΘΙΩΝΣΠΑΝΟΣΑΝΔΡΕΑΣ189 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΤΣΑΚΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ190 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΛΥΘΙΩΝΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ191 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – Δημοτικής
Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΒΙΚΤΩΡΙΑ192 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΟΣΚΙΝΟΥΓΙΑΝΝΙΟΥΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ193 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΡΑΜΑΡΙΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ194 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΑΓΩΝΑ195 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΡΑΟΥΛΗΔΗΜΗΤΡΑ196 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΨΙΝΘΟΥΚΑΤΑΒΕΝΑΚΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ197 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΨΙΝΘΟΥΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥΑΝΝΑ198 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΣΟΡΩΝΗΣΛΙΑΚΟΥΔΗΣΟΦΙΑ199 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΣΟΡΩΝΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ200 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΣΟΡΩΝΗΣΚΑΤΣΑΪΤΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΗΛΙΑΣ201 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΠΟΛΛΩΝΩΝΒΟΛΟΝΑΚΗΙΩΑΝΝΑ202 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – Δημοτικής
Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚΑΡΑΣΑΒΒΑΠΑΝΑΓΙΩΤΑ203 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΔΙΜΥΛΙΑΣΜΑΧΛΗΣΕΒΑΣΤΗ204 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΔΙΜΥΛΙΑΣ (ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ)ΦΙΛΙΠΠΟΥΕΙΡΗΝΗ205 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΠΟΤΑΜΟΥΣΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ206 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΛΑΤΑΝΙΩΝΔΙΑΚΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ207 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΣΑΛΑΚΟΥΚΑΡΑΜΑΡΙΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ208 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΣΑΛΑΚΟΥΚΩΣΤΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ209 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΦΑΝΩΝΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ210 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΦΑΝΩΝΠΙΕΡΗΧΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ211 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΙΝΔΟΥΜΟΥΤΙΔΟΥΣΟΦΙΑ212 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΙΝΔΟΥΝΙΤΣΟΤΟΛΗΜΑΡΙΑ213 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΙΝΔΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΚΗΜΑΡΙΑ214 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΛΑΘΟΥΤΡΕΝΤΣΙΟΥΖΩΗ215 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΛΑΕΡΜΩΝΒΛΑΧΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ216 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΛΑΕΡΜΩΝΙΩΑΝΝΟΥΑΦΡΟΔΙΤΗ217 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΡΔΟΥΚΤΕΝΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ218 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΡΔΟΥΓΑΒΡΑΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ219 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΡΔΟΥΓΕΡΟΝΤΑΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ220 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΥΛΩΝΟΣΠΙΤΡΟΠΑΚΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ221 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΓΕΝΝΑΔΙΟΥΔΕΣΤΟΥΝΗΒΑΣΙΛΙΚΗ222 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΓΕΝΝΑΔΙΟΥΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝ223 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΘΑΝΑΣΑΚΗΔΩΡΟΘΕΑ224 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΡΝΙΘΑΣΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣΑΓΓΕΛΟΣ225 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ
ΝΤΑΛΙΑΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ226 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ227 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΒΑΤΙΟΥΤΣΑΤΤΑΛΙΟΥΕΥΣΤΑΘΙΑ228 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΙΣΤΡΙΟΥΜΗΝΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ229 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΛΩΝΑΡΗΝΕΚΤΑΡΙΑ230 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΑΤΤΑΒΙΑΣΣΤΑΘΗΡΟΔΙΑ231 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΛΑΧΑΝΙΑΣΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΣΠΥΡΙΔΩΝ232 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥΚΥΠΡΙΩΤΗΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣ233 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΡΟΦΥΛΙΑΣΧΛΩΜΟΥΑΡΧΟΝΤΙΚΗ234 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΥΡΙΣΤΗΣΩΤΗΡΙΑ235 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΡΕΜΑΣΤΗΣΒΡΟΥΧΟΣΙΩΑΝΝΗΣ236 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΒΟΥΒΑΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ237 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ –ΟΛΥΜΠΙΑ238 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΡΕΜΑΣΤΗΣΟΙΚΟΝΟΜΟΥΜΙΧΑΗΛΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ239 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΚΡΕΜΑΣΤΗΣΔΙΑΚΟΛΟΥΚΑΣΛΟΥΚΑΣ-ΜΙΧΑΗΛ240 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΔΑΜΑΤΡΙΩΝΔΕΝΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ241 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΘΕΟΛΟΓΟΥΚΟΥΚΟΥΛΑΣΙΩΑΝΝΗΣ242 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣΛΑΖΑΡΟΣ243 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΑΡΙΤΣΩΝΜΠΟΛΚΑΣΝΙΚΗΤΑΣ244 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΛΙΑΜΠΕΤΣΟΥΗΡΑ245 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΓΙΟΡΔΑΜΝΗΕΛΕΝΗ246 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥΜΑΡΙΑ247 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣΟΦΙΑ248 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΨΕΛΛΑΚΗΔΗΜΗΤΡΑ249 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΑΣΤΙΔΑΣΔΙΜΕΛΛΗΙΩΑΝΝΑ250 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΑΣΤΙΔΑΣΚΟΝΤΟΥΔΑΚΗΧΡΥΣΗ251 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό ΔιαμέρισμαΠΑΣΤΙΔΑΣΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ252 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥΔΡΑΓΙΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ253 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥΚΑΡΡΑΣΦΙΛΙΠΠΟΣ254 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥΕΛΙΣΑΒΕΤ255 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥΜΠΕΚΙΑΡΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ256 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ257 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥΝΙΚΗΤΙΔΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ258 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥΣΚΟΥΦΟΥΦΩΤΕΙΝΗ-ΒΑΡΒΑΡΑ259 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥΠΟΥΛΙΟΣΣΤΕΦΑΝΟΣ260 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥΤΣΙΑΜΗΤΡΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ261 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – Δημοτικής
Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ262 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥΤΑΚΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ263 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥΓΕΜΕΝΕΤΖΗΧΑΡΙΚΛΕΙΑ264 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥΚΑΠΟΥΤΣΗΚΑΝΕΛΛΑ265 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥΞΗΡΟΦΩΤΟΣΑΛΕΞΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ266 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥΧΑΛΜΟΥΚΟΥΣΩΤΗΡΙΑ267 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥΡΟΥΣΣΑΑΛΕΞΑΝΔΡΑ268 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥΠΑΠΑΔΑΚΗΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ269 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥΣΙΝΑΝΗΒΑΣΙΛΙΚΗ270 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥΑΡΒΑΝΙΤΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ271 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗΜΑΡΙΑ272 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ273 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥΑΣΛΑΝΙΔΟΥΦΩΤΕΙΝΗ274 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥΛΕΛΙΔΟΥΜΑΡΙΝΑ275 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥΧΑΡΙΤΟΥΖΩΗ276 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – Δημοτικής
Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ277 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥΣΙΤΑΜΑΡΙΑ278 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥΑΡΜΠΟΥΝΙΩΤΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ279 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΑΝΘΟΥΛΑ280 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ281 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΤΣΙΚΝΗΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ282 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥΑΝΤΩΝΙΑ283 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΜΩΥΣΙΑΔΟΥΜΑΚΡΙΝΑ284 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗΣΕΒΑΣΤΗ285 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΦΙΛΙΑΣΤΑΜΑΤΙΑ286 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ287 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΖΑΧΑΡΙΑΔΗΑΝΝΑ288 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΚΩΣΤΟΓΛΟΥΑΡΧΟΝΤΙΑ289 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥΜΑΤΣΟΥΜΑΡΙΑ290 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥΗΣΑΪΑΣ291 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – Δημοτικής
Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΚΡΙΘΙΝΙΔΗΙΩΑΝΝΑ292 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΓΕΩΡΓΑΔΗΜΗΤΡΑ293 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΠΟΓΙΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ294 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΒΟΓΟΓΙΑΔΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ295 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΜΑΓΚΟΣΝΕΚΤΑΡΙΟΣ296 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΚΟΚΟΒΙΔΟΥΕΛΕΝΗ297 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΑΡΜΕΝΑΚΑΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ298 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΓΙΑΝΝΙΚΗΕΛΕΝΗ299 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΒΑΛΑΣΙΑ300 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ301 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΤΖΙΑΦΕΡΗ-ΒΛΑΣΤΑΡΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ302 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΠΑΥΛΙΝΑ303 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΣΑΒΒΑΚΗΣΤΕΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ304 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΚΟΚΚΙΝΟΣΜΙΧΑΗΛ305 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΛΟΥΚΑΤΣΑΜΠΙΚΑ306 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – Δημοτικής
Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΛΑΜΠΡΙΝΟΥΠΗΝΕΛΟΠΗ307 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥΚΑΤΟΙΚΑΕΙΡΗΝΗ308 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΔΑΝΙΗΛΙΔΗΕΥΦΗΜΙΑ309 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΣΑΧΙΝΗΜΑΡΙΑ310 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣΤΑΜΑΤΙΑ311 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΧΑΡΑΤΣΑΡΗΒΑΛΗΝΑΚΗΧΡΙΣΤΙΝΑ312 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΚΑΚΑΚΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ313 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣΤΕΛΛΑ314 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΤΑΜΠΑΚΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ315 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣ316 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΤΣΑΜΠΙΚΑ317 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΤΣΙΜΠΟΥΤΣΑΜΠΙΚΑ318 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ319 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΡΟΔΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ320 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΣΥΜΗΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣΜΠΑΛΟΥΤΣΟΥΜΑΡΑ321 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΣΥΜΗΣ – Δημοτικής
Ενότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣΤΑΡΑΣΛΙΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ322 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΣΥΜΗΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣΣΥΚΑΛΛΟΥΣΤΑΥΡΟΝΙΚΗ323 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΣΥΜΗΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ324 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΣΥΜΗΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ325 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΣΥΜΗΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣΛΑΓΟΜΑΤΗΗΛΙΑΝΑ326 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΣΥΜΗΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣΣΑΒΒΕΝΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ327 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΤΗΛΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΤΗΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΕΓΑΛΟΥΧΩΡΙΟΥΣΤΑΜΟΥΛΗΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΡΙΝΙΩ328 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΤΗΛΟΥ – ΔημοτικήςΕνότητας ΤΗΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΙΒΑΔΙΩΝΚΡΕΠΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ329 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΧΑΛΚΗΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΧΑΛΚΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΧΑΛΚΗΣΒΟΥΤΣΕΛΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ330 Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΧΑΛΚΗΣ – ΔημοτικήςΕνότητας ΧΑΛΚΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΧΑΛΚΗΣΜΟΥΤΣΕΡΑΑΡΕΤΗ331 Ειδικό Εκλογικό Τμήμα Δήμου ΚΩ – ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣΦΥΛΑΚΕΣ ΚΩΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΣΑΒΒΑΣΑναπληρωματικόςΒΑΛΜΑΣ-ΒΛΟΥΤΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑναπληρωματικόςΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΧΑΡΗΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΑναπληρωματικόςΒΛΑΧΟΥΣΤΑΜΑΤΙΑΑναπληρωματικόςΓΑΛΑΝΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑΑναπληρωματικόςΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑναπληρωματικός
ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣΩΤΗΡΙΑΑναπληρωματικόςΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΑναπληρωματικόςΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑναπληρωματικόςΔΙΑΚΟΥΒΑΛΣΑΜΟΥΛΑΑναπληρωματικόςΖΕΖΙΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΑναπληρωματικόςΖΙΩΓΑΔΕΣΠΟΙΝΑΑναπληρωματικόςΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑναπληρωματικόςΚΑΜΠΑΔΕΛΛΗΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗΑναπληρωματικόςΚΟΓΙΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑναπληρωματικόςΚΟΝΤΑΣΧΡΗΣΤΟΣΑναπληρωματικόςΚΟΣΜΙΔΟΥΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗΑναπληρωματικόςΚΟΥΜΠΙΟΥΒΑΛΑΣΙΑΑναπληρωματικόςΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΑναπληρωματικόςΚΟΥΡΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑναπληρωματικόςΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥΕΙΡΗΝΗΑναπληρωματικόςΛΑΟΥΔΙΚΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑναπληρωματικόςΜΑΡΙΝΟΣΝΙΚΗΤΑΣΑναπληρωματικόςΜΑΣΒΙΚΤΩΡΑναπληρωματικόςΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΔΑΝΑΗΑναπληρωματικόςΜΑΤΣΙΓΚΟΥΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΑναπληρωματικόςΜΕΛΛΙΝΗΔΗΜΗΤΡΑΑναπληρωματικόςΜΟΡΑΡΗΜΑΡΙΑΑναπληρωματικόςΜΠΛΑΧΑΒΑΔΕΣΠΟΙΝΑΑναπληρωματικός

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ



ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ